LiteroweLove.pl

WYNAJEM I PRODUKCJA PODŚWIETLANYCH DEKORACJI LITEROWYCH I CYFROWYCH NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Potrzebny napis LOVE? A może napis MIŁOŚĆ?
Zapraszamy do naszych punktów wynajmu na terenie CAŁEJ POLSKI!

Jak wykonane są nasze dekoracje?

Materiały wykorzystywane do stworzenia literowych dekoracji na wesele, jak i techniki ich wykonania, są różne, w zależności od produktu i producenta. My wybraliśmy takie, które zapewniają im trwałość i mobilność zarazem. Udało się to dzięki zastosowaniu białego PCV o grubości 10 mm, plexi oraz taśmy aluminiowej.

 

Zależnie od wariantu napisu lub znaku, podświetlane są żarówkami LED (styl RETRO) lub modułami LED RGB, wszystkie energooszczędne i wysokiej jakości.

 

Ponieważ litery te można zarówno powiesić na ścianie, jak też postawić przed sceną lub stołem barowym, muszą być odpowiednio lekkie, a przy tym stabilne. Na pierwszy parametr wpływają głównie użyte materiały i wielkość danej litery świetlnej. Stabilność literowych dekoracji uzyskaliśmy przez dobranie odpowiedniej ich grubości (= głębokości). Trochę inaczej jest w przypadku SERCA, które ma głębokość 16 cm i które, ze względu na swój kształt, nie może stać, dlatego został dla niego stworzony specjalny obciążający, odłączany stojak, stanowiący dopełnienie kompletu.

 

Nasze litery przygotowane są do szybkiej instalacji, która nie wymaga żadnej wiedzy czy uprawnień, a polega na podłączeniu dostarczanych przewodów do gniazda zasilania. W przypadku napisu LOVE świecącego różnymi kolorami, w zestawie, oprócz przewodów, znajduje się również sterownik oraz pilot, którym można ustawiać kolory, tryby i moc światła.