LiteroweLove.pl

WYNAJEM I PRODUKCJA PODŚWIETLANYCH DEKORACJI LITEROWYCH I CYFROWYCH NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Potrzebny napis LOVE? A może napis MIŁOŚĆ?
Zapraszamy do naszych punktów wynajmu na terenie CAŁEJ POLSKI!

Jak wygląda realizacja zamówienia

Standardowo dzwonimy około 3 dni przed wskazanym terminem najmu, aby umówić szczegóły odbióru produktu/transportu. Przypominamy też o kaucji.

Dzień imprezy to wielkie wydarzenie, któremu towarzyszą ogromne emocje, aby go jeszcze bardziej nie zaburzać, staramy się dostarczać produkty dzień wcześniej. Odbiór również ustalamy indywidualnie z Najemcą. Praktyka pokazuje, że dla najmu na weekend, najczęściej jest to poniedziałek do południa, czyli dzień po imprezie.

Po rozstawieniu liter i ich podłączeniu przez dostawcę, należy uregulować koszt transportu oraz kaucję (w gotówce). Pobranie kaucji zostaje pokwitowane dokumentem z potwierdzeniem odbioru sprawnych literek, który należy zwrócić przy zwrocie produktu. Kaucja stanowi zabezpieczenie zobowiązań Najemcy względem Wynajmującego, na wypadek uszkodzenia napisu i jest zwracana bez odsetek.

Proszę mieć na uwadze, że nasze produkty, z wyłączeniem produktów drewnianych, można używać wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nasze produkty wykonane są z elementów wodoodpornych, lecz nie są hermetyczne, dlatego w czasie deszczu zaleca się ich odłączenie od prądu i schowanie. Ponadto, ponieważ są stawiane, a nie trwale mocowane, w razie silnego wiatru należy zapewnić im osłonę, aby nie uległy uszkodzeniu.