LiteroweLove.pl

WYNAJEM I PRODUKCJA PODŚWIETLANYCH DEKORACJI LITEROWYCH I CYFROWYCH NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Potrzebny napis LOVE? A może napis MIŁOŚĆ?
Zapraszamy do naszych punktów wynajmu na terenie CAŁEJ POLSKI!

Jak wygląda rezerwacja online i ile trwa?

Sprawdzenia dostępności jak i rezerwacji terminu dokonuje się szybko i samodzielnie. W tym celu należy skorzystać z poniższego formularza w dziale rezerwój termin i przejść 3 proste kroki:

  • krok 1 SPRAWDZENIE dostępności: Pozwala na wskazanie najbliższej, preferowanej lokalizacji i zobaczenia dostępnych w nim produktów lub odwrotnie, czyli wskazanie najpierw preferowanego produktu, a potem wybranie punktu najmu, w którym występują. Następnie na kalendarzu wybiera się preferowany termin najmu i sprawdza dostępność.
  • krok 2 DANE najmującego: Podanie danych niezbędnych do dokonania najmu. Tymi danymi zostanie automatycznie wypełniona umowa
  • krok 3 PODSUMOWANIE i przejście do płatności: Sprawdzenie poprawności danych składanego zamówienia. Dopisanie ewentualnych uwag oraz przejście do platformy płatności dotpay. Jeżeli nie dokonają Państwo płatności od razu to będzie ona mogła zostać ponowiona przy użyciu linku wysłanego wraz ze szczegółami zamówienia na wskazany adres e-mail. Jeśli płatność nie zostanie wykonana, rezerwacja zostanie zwolniona po 24h.

Po dokonaniu płatności na konto e-mail wysyłane jest potwierdzenie wraz z umową.