LiteroweLove.pl

WYNAJEM I PRODUKCJA PODŚWIETLANYCH DEKORACJI LITEROWYCH I CYFROWYCH NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Zapraszamy do wynajmu na terenie Opola i okolic

Jak wygląda rezerwacja online i ile trwa?

Sprawdzenia dostępności jak i rezerwacji terminu online można dokonać szybko i samodzielnie. Zgodnie z prezentowanym obok rysunkiem składa się z kilku prostych czynności:

  1. Należy wybrać preferowaną dekorację jednym kliknięciem i przejść na jej podstronę, a następnie kliknąć przycisk REZERWUJ
  2. W kroku pierwszym formularza rezerwacji należy SPRAWDZIĆ DOSTĘPNOŚĆ we wskazanym terminie dla wybranej dekoracji. W tym kroku można również wskazać preferowaną formę transportu oraz podać adres miejsca dostarczenia dekoracji lub innych uwag, czy preferencji Najmującego.
  3. W kroku drugim formularza rezerwacji należy podać DANE Najmującego wymagane do uzupełnienia umowy najmu, jak imię, nazwisko, adres, mail, telefon, czy dane do FV.
  4. Krok trzecim i ostatni formularza rezerwacji to PODSUMOWANIE składanego zamówienia i prośba o zapoznanie się i zaakceptowanie Polityki prywatności, Regulaminu czy Wzoru umowy najmu oraz przejście do płatności tj. do platformy płatności dotpay. Jeżeli nie dokonają Państwo płatności od razu w systemie dotpay to będzie ona mogła zostać ponowiona przy użyciu linku wysłanego wraz ze szczegółami zamówienia na wskazany adres email lub podany w nim numer konta bankowego. Jeśli płatność za usługę rezerwacji w wysokości 100 zł nie zostanie wykonana w ciągu 3 dni od momentu rezerwacji, to zostanie anulowana automatycznie.

Potwierdzeniem skutecznej rezerwacji jest wiadomość zawierająca umowę najmu, wysyłana po weryfikacji zamówienia i otrzymaniu wpłaty.