LiteroweLove.pl

WYNAJEM I PRODUKCJA PODŚWIETLANYCH DEKORACJI LITEROWYCH I CYFROWYCH NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Zapraszamy do wynajmu na terenie Opola i okolic

Czym kierować się w wyborze literowej dekoracji?

Ile Młodych Par, tyle niezapomnianych wesel, a wraz z nimi różnorodnych wystrojów i emocji. Z naszego doświadczenia wynika, że Klienci, do których zawsze należy finalna decyzja kierują się przede wszystkim: gustem, upodobaniami, wizją i planowanym budżetem.

 

Gust – ponieważ bywają osoby preferujące klasyczne znaki z żarówkami, a bywają też osoby szukające nowoczesności i dynamizmu. W drugim przypadku świetnie sprawdza się kolorowy napis LOVE, czy MIŁOŚĆ, podświetlany energooszczędnymi diodami RGB.

 

Upodobania – ponieważ można u nas wybrać klasyczny i jednocześnie modny, uniwersalny napis LOVE, lub coś zdecydowanie bardziej wyszukanego, oryginalnego i osadzonego w pięknie brzmiącym języku ojczystym, czyli komplet liter MIŁOŚĆ.

 

Wizja własnego wesela - gdy ktoś nas pyta w trakcie oglądania dekoracji, które litery wybrać lub który napis jest lepszy, dopytujemy o klimat sali weselnej, pozostałe dekoracje sali, czy wyobrażenie Klienta o jego ślubie i weselu. Zwracamy uwagę, że bardzo ważna jest spójna kompozycja, wytwarzająca specyficzny klimat i gwarantująca piękno oraz dobrą zabawę.

 

Planowany budżet – ponieważ nasze produkty dostępne są w różnych wielkościach i wariantach, a to wpływa na ich cenę.

 

Z wielkością napisów związany jest jeszcze jeden czynnik, mogący wpływać na decyzję w wyborze dekoracji, a mianowicie ilość dostępnego miejsca na sali, scenie czy w innym miejscu przeznaczonym na dekorację. I na to zawsze zwracamy uwagę naszym Klientom.