LiteroweLove.pl

WYNAJEM I PRODUKCJA PODŚWIETLANYCH DEKORACJI LITEROWYCH I CYFROWYCH NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Zapraszamy do wynajmu na terenie Opola i okolic

Co należy zrobić, aby dokonać rezerwacji?

Zamówienia można składać przez stronę internetową, telefonicznie lub drogą mailową.

Zamówienie online składa się z 5 prostych kroków jak na rysunku obok. W tym celu należy najpierw wybrać interesującą Cię dekorację na wynajem i kliknąć "sprawdź dostępność". W ten sposób przejdziesz do prostego formularza podzielonego na 3 kroki. W pierwszym kroku wybiera się termin z kalendarza i podaje lokalizację oraz preferowaną formę transportu. W drugim kroku należy uzupełnić dane osoby najmującej. 3 krok to podsumowanie dwóch poprzednich wraz z regulaminem, polityką prywatności, wzorem dokumentów do wglądu i możliwością złożenia zamówienia. W wypadku, gdy podane dane nie będą kompletne, będziemy próbowali nawiązać kontakt z osobą rezerwującą. Jeśli kontakt nie będzie możliwy, zamówienie zostanie anulowane.

Bez względu na formę dokonania zamówienia, po jego złożeniu wysyłamy wiadomość z podsumowaniem warunków. Dokonanie wpłaty za rezerwację jest równoznaczne z akceptacją tych warunków. Opłatę za usługę rezerwacji, należy uiścić najpóźniej 3 dnia od daty dokonania zamówienia. W przypadku braku jej wpłaty rezerwacja zostaje anulowana automatycznie.

Potwierdzeniem skutecznej rezerwacji jest wiadomość zawierająca umowę najmu, wysyłana po weryfikacji zamówienia i otrzymaniu wpłaty.

Proszę również pamiętać, że ceny najmu nie obejmują kosztów transportu, które zostały opisane w zakładce dostawa i transport.