LiteroweLove.pl

WYNAJEM I PRODUKCJA PODŚWIETLANYCH DEKORACJI LITEROWYCH I CYFROWYCH NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Potrzebny napis LOVE? A może napis MIŁOŚĆ?
Zapraszamy do naszych punktów wynajmu na terenie CAŁEJ POLSKI!

O nas i o naszych literowych dekoracjach na wesele

Kim jesteśmy?

LiteroweLove.pl to wypożyczalnia online o największym w Polce arsenale literowych dekoracji świetlnych na ślub, wesele i inne wyjątkowe chwile w życiu. Obecnie obejmuje ona wiele różnych typów, wariantów i wielkości napisów jak: LOVE, MIŁOŚĆ, MR& MRS oraz znaków, np. SERCE, 18. LiteroweLove.pl to nie tylko serwis, ale i liczne punkty najmu na terenie całej Polski, w któreych często oferowany jest darmowy transport.

Tak dużą skalę i markę osiągnęliśmy dlatego, że jesteśmy bezpośrednim producentem oferowanych przez nas literowych dekoracji. Oznacza to, że oprócz najmu zajmujemy się również sprzedażą prezentowanych produktów, oraz że potrafimy spełniać indywidualne życzenia bardziej wymagających Klientów. Oferta sprzedażowa niektórych produktów mieści się na stronie http://brandekor.pl/napis-love-milosc-cennik.html. Wraz z naszymi produktami oferujemy 24 miesięczną gwarancją producenta, zarówno dla osób fizycznych, jak i firm, która jest tylko uwoieczeniem bardzo wysokiej jakości i estetyki napisów i dekoracji świetlnych.

Wszystko to czyni nas jedną z czołowych marek w kraju, związaną z wypożyczaniem i produkcją podświetlanych obiektów 3D. Aby ją utrzymać i jeszcze bardziej wzmocnić nieustannie poszukujemy nowych wzorów i inspiracji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Dlaczego warto?

  • możliwość wypożyczenia lub zakupienia różnorodnych i profesjonalnych dekoracji świetlnych, w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.
  • szybki i prosty sposób na samodzilen sprawdzenie dostępności i zarezerwowanie wybranego napisu, w dowolnym momencie i miejscu
  • nasze literowe dekoracje to niepowtarzalna szansa na rozświetlenie i przepiękne ozdobienie każdego wnętrza sali weselnej, co nada jej jak i całemu weselu niepowtarzanego klimatu
  • mobilność jak i rozwiązanie technologiczne naszych napisów umożliwia im zastosowanie równiez w plenerze, jako tło do zdjęć sesyjnych lub filmów
  • jest to najnowszy trend ślubny sezonu 2017/18, których zachwyca gości, upiększą wyjątkowe chwile, a przede wszystkim dostarczą wyjątkowych emocji na długo pozostającyhc z Para Młodą.

 


 

Formularz kontaktowy