LiteroweLove.pl

WYNAJEM I PRODUKCJA PODŚWIETLANYCH DEKORACJI LITEROWYCH I CYFROWYCH NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Zapraszamy do wynajmu na terenie Opola i okolic

O nas i o naszych literowych dekoracjach na wesele

Kim jesteśmy?

LiteroweLove.pl to wypożyczalnia online o największym w Polce arsenale literowych dekoracji świetlnych na wesela, rocznice, urodziny, chrzty, komunie, imprezy firmowe i inne wyjątkowe chwile w życiu. Obecnie obejmuje ona wiele różnych wielkości,  typów i wariantów napisów jak: LOVE, MIŁOŚĆ, AMORE, KOCHAM, MR& MRS oraz cyfr i znaków, np. SERCE.

Litery LOVE można wynająć od szerokości 1,5 metra, które nadają się jako dekoracja świetlna przed stół Pary Młodej, przez LOVE o szerokości 2,5 metra, aż po duży  4,5 metrowy napis. W zależności od potrzeb zastosowania, oferujemy duże napisy stojące lub mniejsze wiszące. Nasze produkty dzielą się również według formy pisma na drukowane lub pisane odręcznie.
Wśród prezentowanych dekoracji każdy na pewno znajdzie litery lub cyfry pasujące do stylu organizowanej uroczystości bez znaczenia czy jest ono w plenerze, pod namiotem, w nowoczesnej sali czy wielskiej gospodzie.

Tak dużą skalę i markę osiągnęliśmy dlatego, że jesteśmy bezpośrednim producentem oferowanych przez nas literowych dekoracji. Oznacza to, że oprócz najmu zajmujemy się również sprzedażą prezentowanych produktów, oraz że potrafimy spełniać indywidualne życzenia bardziej wymagających Klientów. Oferta sprzedażowa niektórych produktów mieści się na stronie brandekor.pl. Wraz z naszymi produktami oferujemy 24 miesięczną gwarancją producenta, zarówno dla osób fizycznych, jak i firm, która jest tylko uwieńczeniem bardzo wysokiej jakości i estetyki oferowanych napisów i dekoracji świetlnych.

Wszystko to czyni nas jedną z czołowych marek w kraju, związaną z produkcją podświetlanych obiektów 3D. Aby ją utrzymać i jeszcze bardziej wzmocnić nieustannie poszukujemy nowych wzorów i inspiracji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Dlaczego warto skorzystać z usług LiteroweLove.pl?

  • możliwość wypożyczenia lub zakupienia różnorodnych i profesjonalnych dekoracji świetlnych, w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach,
  • szybki i prosty sposób na samodzielne sprawdzenie dostępności i zarezerwowanie wybranego napisu, w dowolnym momencie i miejscu,
  • nasze literowe dekoracje to niepowtarzalna szansa na rozświetlenie i przepiękne ozdobienie każdego wnętrza sali weselnej, co nada jej oraz całemu weselu niepowtarzanego klimatu,
  • prostota podłączenia jaki stosowane materiały umożliwiają im zastosowanie również w plenerze, jako tło do zdjęć sesyjnych lub filmów.

 

Formularz kontaktowy